Samochód na akumulator dla dzieci

1 min czytania

Nie od dziś wiadomo, iż zabawa jest bardzo ważna dla prawidłowego rozwoju naszych dzieci. Na rynku jest mnóstwo produktów przeznaczonych dla najmłodszych. Łatwo się więc zagubić w gąszczu sklepowych półek wprost uginających się od różnorodnych propozycji zabawek dla pociech w różnym wieku. Przyjęło się iż dziewczynki lubią bawić się lalkami a chłopcy wolą zabawki motoryzacyjne i militarne. Nie jest to jednak reguła, niektóre dzieci maja nietypowe zainteresowania odbiegające od przyjętych norm. Dużo dziewczynek bawi się w kierowców i później zostaje szoferkami taksówek. 

Tak więc zakup samochodzika na akumulator nie jest złym pomysłem. Może to być bardzo uniwersalna zabawka dla dzieci obojga płci a także pretekst do wspólnej zabawy. Na rynku jest mnóstwo samochodów zabawek różnego rodzaju, imitacje różnych marek aut, traktorów. są one przeznaczone dla maluchów w wieku 1 -4 lat. To zabawkowe odpowiedniki prawdziwych aut, wiernie zostały odwzorowane wszelkie szczegóły i elementy samochodu takie jak światła, drzwi, szyby, opony, karoseria. Pozwalają poczuć się prawdziwym kierowcą auta. Ich zaletą jest możliwość sterowania autem za pomocą prawdziwej kierownicy. Podczas zabawy bardzo ważny jest stały nadzór osoby dorosłej aby zapewnić bezpieczeństwo młodym kierowcom. Kontrolę sprawuje się za pomocą pilota, który rodzic może trzymać w ręku gdy pociecha siedzi w aucie. Pojazdy są przeznaczone do zabawy na zewnątrz w plenerze, jednakże ich rozmiar i zwrotność pozwalają na użytkowanie auta również na tarasie czy w salonie. Jest to produkt idealny do nauki podstawowych zasad ruchu drogowego. Dzięki temu dzieci robiąc prawo jazdy w dorosłym życiu będą dysponowały wiedzą, która uczyni egzamin łatwiejszym do zdania. 

Zestaw zawiera zabawkę wraz z dołączoną instrukcją jej prawidłowego złożenia. Klient otrzymuje również instrukcję użytkowania zabawki oraz kartę gwarancyjną. Produkt przeznaczony jest do zabawy małych dzieci, mogą być na nim pozostałości poprodukcyjne takie jak drobne rysy czy wgniecenia.